popup cross

Head of Sales CEE / Senior Key Account Manager Hunter CEE
Warszawa
wynagrodzenie 10,000 - 15,000 zł / Brutto
Kategoria Sales CEE
Utworzony 18-10-2021
Informacje o pracy
Dodano:  18-10-2021
Wygasa:  31-12-2021

Nasz klient – międzynarodowy lider na rynku marketingu efektywnościowego – poszukuje pracownika na stanowisko Head of Sales CEE / Senior Key Account Manager Hunter CEE.

Obowiązki:

  • Zarządzanie rozwojem nowego biznesu z bezpośrednimi reklamodawcami i agencjami przy użyciu odpowiedniej strategii prospektowej
  • Ocena potrzeb klientów i tworzenie propozycji sprzedaży w celu stworzenia długoterminowej relacji
  • Negocjowanie i zarządzanie procesem sprzedaży
  • Ścisła współpraca z działem księgowości i działem technicznym w celu zaoferowania klientom najbardziej odpowiedniego produktu
  • Osiąganie dobrych wyników w stosunku do celów związanych z rekrutacją nowych reklamodawców
  • Sprzedaż przez telefon, e-mail i bezpośrednia
  • Bliska współpraca z zespołami marketingu i studia w celu tworzenia newsletterów, prezentacji sprzedaży, itp
  • Wykonywanie wszystkich ogólnych zadań administracyjnych i organizacyjnych wymaganych w tej roli
  • Uczestnictwo w wydarzeniach, tj. webinaria, targi czy warsztaty

Wymagania:

  • Tytuł licencjata (lub wyższy) w odpowiedniej dziedzinie
  • Minimum trzy lata doświadczenia w dziedzinie marketingu cyfrowego, partnerstwa cyfrowego lub branży performance marketingu, zarówno po stronie reklamodawcy, wydawcy, jak i sieci
  • Dobra znajomość rynku reklamy online w Polsce
  • Doświadczenie w prowadzeniu rozmów z zewnętrznymi interesariuszami oraz osiągnięcia w tym zakresie, przy zastosowaniu podejścia konsultacyjnego w celu zrozumienia celów i ich zbieżności z naszymi.
  • Autentyczna pasja do kanału afiliacyjnego i roli, jaką odgrywa treść w lejku e-commerce użytkownika
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne w mowie i piśmie w języku polskim i angielskim. Każdy inny język dodatkowy będzie dodatkowym atutem
  • Doskonały zmysł handlowy i umiejętności negocjacyjne
  • Ciekawość świata, umiejętność szybkiego przyswajania informacji
  • Duch pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Prowizje, 2% lub 5% w ciągu 6 miesięcy za nową transakcję, bez limitu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę hybrydową
  • Możliwość pracy na umowie B2B
  • Biuro w samym sercu Warszawy
  • Atmosfera pracy, która łączy zabawę i kulturę wydajności
  • Praca z utalentowanymi ludźmi z całego świata
  • Możliwość rozwoju i uczestnictwa w wielu szkoleniach
  • Możliwość awansu