popup cross

Head of Acquisition | B2B
Warszawa
wynagrodzenie 15,000 - 20,000 zł / Netto
Kategoria Head of Acquisition
Utworzony 29-10-2021
Informacje o pracy
Dodano:  29-10-2021
Wygasa:  31-12-2021

Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą sią w branży E-commerce & Digital. Aktualnie dla naszego klienta – czołowej europejskiej firmy meblarskiej działającej na rynku e-commerce,  poszukujemy osoby na stanowisko:

Head of Acquisition

Nasz klient prowadzi kampanie, których budżet sięga milionów. Swoje działania kierują na zachodnią Europę. To szansa, by poznać specyfikę prowadzenia kampanii w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji i wielu innych krajów.

KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚCI

  • Opracowywanie strategii pozyskiwania i retencji klientów we wszystkich aspektach marketingu online, w tym PPC, SEO i płatnych serwisach społecznościowych
  • Bycie odpowiedzialnym za zatrudnianie, zarządzanie i rozwijanie zróżnicowanego zespołu profesjonalistów, którzy stawią czoła wszystkim wyzwaniom konkurencyjnego rynku i przeniosą marketing firmy na nowy poziom
  • Zarządzanie całą konfiguracją kampanii cyfrowych w głównych kanałach wydajności cyfrowej
  • Zarządzanie zespołem w celu zwiększenia wydajności kampanii i zapewnienia dokładnego tempa i celów KPI
  • Analiza i raportowanie danych przeprowadzane w celu mierzenia skuteczności  kampanii
  • Współpraca z zespołem CRM i BI (solidne opracowywanie podejścia marketingowego opartego na danych oraz systematyczne śledzenie i analiza wyników marketingowych w celu zapewnienia praktycznych spostrzeżeń i rozwiązań)
  • Lepsze zrozumienie klientów firmy i dążenie do konsekwentnego dostarczania najlepszego komunikatu do właściwego klienta we właściwym czasie
  • Ścisła współpraca z zespołem ds. marketingu marki w celu dostosowania globalnych strategii i celów akwizycji

WYMAGANIA

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z pozyskiwaniem klientów, preferowaną rolą dyrektora marketingu, managera/dyrektora ds. pozyskiwania cyfrowego
  • Minimum 3 letnie doświadczenie zarządzania zespołem w środowisku e-Commerce
  • Doświadczenie w porównywalnej roli,  jako koordynator działalności na wszystkich kanałach marketingu cyfrowego z dobrymi wynikami w dostarczaniu ROI z wydatków na marketing cyfrowy
  • Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem
  • Doskonałe umiejętności analityczne oraz sposób myślenia zorientowany na wyniki, zawsze biorąc pod uwagę zarówno cele długoterminowe, jak i wyniki krótkoterminowe
  • Duża dbałość o szczegóły, doskonałe umiejętności organizacyjne i umiejętność obsługi wielu projektów/obowiązków jednocześnie
  • Doskonałe umiejętności w zakresie komunikacji pisemnej i ustnej w języku angielskim

OFERUJEMY

  • Kontrakt B2B
  • Bezpłatna opieka medyczna- Luxmed
  • Karta multisport
  • Extra dzień wolny w każdym miesiącu (+12 dni wolnych w roku dodatkowo )
  • Możliwość poznania nowych ciekawych osób
  • Zdobycie doświadczenia w znanym start-up’ie
  • Zniżka na meble
  • Potrzebne narzędzia do pracy
  • Pracę hybrydową