popup cross

E-commerce Payment Specialist | B2B
Warszawa
wynagrodzenie 4,500 - 5,000 zł / Netto
Kategoria E-commerce Payment Specialist
Utworzony 02-11-2021
Informacje o pracy
Dodano:  02-11-2021
Wygasa:  30-12-2021

Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą sią w branży E-commerce & Digital. Aktualnie dla naszego klienta –  czołowej firmy posiadającej sieć sklepów sportowych na całym świecie poszukujemy osoby na stanowisko:

E-commerce Payment Specialist

Nasz klient to firma posiadająca sieć sklepów na całym świecie. Innowacje są ważną częścią wszystkiego, co robią. Regularnie rozwijają nowe produkty, koncepcje i pomysły na uprawianie sportu, aby zadowolić swoich klientów i pracowników – miłośników sportu. Pracownicy firmy podzielają wspólną kulturę zakorzenioną w sportowej pasji.

KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚCI

  • Wdrażanie nowych rozwiązań dotyczących płatności w narzędziach digital
  • Weryfikowanie rynku i sprawdzanie nowych możliwości dotyczących płatności online
  • Testowanie wdrażanych rozwiązań i eliminowanie błędów
  • Przygotowanie i zarządzanie projektem, zgodnie z ustalonymi priorytetami
  • Analiza płatności pod względem rentowności
  • Utrzymywanie kontaktów z partnerami
  • Negocjowanie nowych stawek i kontraktów z partnerami
  • Współpraca z innymi działami/sklepami, zapewniając dostępność i wsparcie platform płatniczych
  • Na bieżąco i regularnie raportowanie statusu projektu

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w handlu internetowym w dziale płatności
  • Znajomość Polskiego rynku e-commerce
  • Samodzielne działanie i umiejętność podejmowanie decyzji
  • Dobre umiejętności analityczne, w tym Microsoft Excel
  • Sprawne posługiwanie się Pakietem MS Office i Google Workspace
  • Skrupulatność i dbałość o jakość, a do tego świetna organizacja pracy własnej
  • Zdolność do ustalania priorytetów i zarządzania wieloma obowiązkami
  • Język angielski na poziomie zaawansowanym (min. B2) – pozwalający na swobodną komunikację w międzynarodowym zespole

OFERUJEMY

  • Wynagrodzenie podstawowe + premie miesięczne, kwartalne i roczne
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracownicze Plany Emerytalne finansowane przez Pracodawcę
  • Zniżka pracownicza na produkty Decathlon
  • Szereg dodatkowych benefitów pozapłacowych
  • Możliwość testowania naszych produktów
  • Szereg profesjonalnych szkoleń ułatwiających Ci proces integracji, w tym managerskich oraz technicznych dotyczących wybranego sportu,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Wspólne uprawianie sportu i treningi
  • Sportową i wyjątkową atmosferę pracy