popup cross

E-commerce Manager
Warszawa
wynagrodzenie 14,000 - 16,000 zł / Brutto
Kategoria E-commerce Manager
Utworzony 17-09-2021
E-mail: polecam@digitalx.pl
Informacje o pracy
Dodano:  17-09-2021
Wygasa:  31-10-2021

Dla naszego klienta poszukujemy E-commerce Managera do jednej z największych amerykańskich marek kosmetycznych.

Kluczowe zadania i odpowiedzialność:

● Tworzenie strategii rozwoju oraz realizacja nowych projektów e-commerce dla sklepu internetowego
● Zarządzanie kategoriami produktów oraz optymalizacja portfolio
● Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem serwisu e-commerce na platformie Magento
● Zarządzanie działaniami marketingowymi on-line (SEM, SEO, Social Media, E-mail marketing, Afiliacje,
Display)
● Proponowanie i koordynowanie akcji promocyjnych
● Analiza i optymalizacja współczynnika konwersji
● Bieżące monitorowanie rynku i konkurencji
● Ścisła współpraca z działem IT oraz działem marketingu

Wymagania:

● Min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu sklepem internetowym na rynku Europy Środkowo-Wschodniej
(Czechy, Węgry, Rumunia)
● Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
● Praktyczna znajomość Magento
● Dobra znajomość narzędzi i metod badania ruchu internetowego oraz analizowania efektów
prowadzonych kampanii
● Znajomość zagadnień związanych z SEO, SEM oraz Google Ads

Oferujemy:

● Konkurencyjne wynagrodzenie
● Możliwość pracy hybrydowej (3 dni w biurze (Warszawa) + 2 dni zdalnie)
● System premiowy -> 25% pensji rocznej