Oferty pracy – E-commerce & Digital marketing

Oferty pracy w E-commerce & Digital marketingu
popup cross

E-commerce Key Account Manager
Warszawa
wynagrodzenie 13,000 - 16,000 zł / Na miesiąc
Kategoria Key Account Manager
Utworzony 24-03-2023
E-mail: polecam@digitalx.pl

OPIS FIRMY:

Nasz Klient jest największym w Polsce producentem i eksporterem produktów kosmetycznych. Produkty marki dostępne są w 70 krajach na 6 kontynentach.

KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

  • Rozwijanie współpracy z nowymi klientami e-commerce na rynkach zagranicznych i polskim
  • Współpraca z obecnymi klientami firmy, prowadzenie spotkań i negocjacji handlowych
  • Przygotowanie strategii rozwoju obszaru e-commerce u klientów
  • Pozycjonowanie produktów firmy w sklepach internetowych klientów
  • Identyfikowanie nowych trendów w e-commerce oraz rozwój biznesu i wdrażanie planów działania,
  • Odpowiedzialność za P&L oraz zarządzanie budżetem
  • Analizowanie i interpretowanie raportów sprzedażowych oraz innych kluczowych wskaźników efektywności
  • Współpraca z globalnym zespołem e-commerce

JESTEŚ IDEALNĄ OSOBĄ, JEŚLI

  • Posiadasz doświadczenie na analogicznym stanowisku w obszarze e-commerce,
  • Masz doświadczenie w pozyskiwaniu klientów oraz silne umiejętności negocjacyjne,
  • Bardzo dobrze znasz język angielski
  • Posiadasz umiejętność zarządzania kilkoma projektami jednocześnie i dotrzymywanie terminów
  • Jesteś osobą posiadającą silne umiejętności analityczne
  • Dobrze znasz: MS Word, Excel i PowerPoint, Microsoft Teams

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE

  • Doświadczenie w branży beauty/pharm

MAMY DLA CIEBIE

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub wybraną przez kandydata inną formę zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodnie z kompetencjami
  • Samodzielne stanowisko z dużą swobodą działań oraz budżetami w pełni umożliwiającymi wykorzystanie potencjału pracy
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)
  • Możliwości rozwoju w ramach struktury firmy
  • Możliwość udziału w ciekawych międzynarodowych projektach
  • Grupowe ubezpieczenie na życie i pakiet zapewniający opiekę medyczną
  • Karta Multisport i MultiLife

WYNAGRODZENIE

  • 13 000 – 16 000 zł brutto, UoP