popup cross

E-commerce Key Account Manager
Zdalnie
wynagrodzenie 16,000 - 18,000 zł / Brutto
Kategoria Account Manager
Utworzony 11-04-2022
Informacje o pracy
Dodano:  11-04-2022
Wygasa:  01-07-2022

Nasz Klient jest jednym z międzynarodowych producentów zabawek i właścicielem marek znanych na całym świecie. Jego misją jest tworzenie innowacyjnych produktów i doświadczeń, które inspirują, bawią i rozwijają dzieci poprzez zabawę.

NAJWIĘKSZE WYZWANIA:

  • Zaproponowanie usprawnień i docelowo przygotowanie strategii dla nowego kanału e-commerce

KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ:

  • Obsługa kluczowych klientów e-commerce
  • Budowanie relacji, negocjowanie i współpraca z partnerami firmy w obszarze e-commerce
  • KPI: odpowiedzialność za budżety sprzedażowe, marżowość, udział w rynku, liczba Klientów, sprzedaż
  • Ścisła współpraca z grupą KAM
  • Projektowanie i rekomendowanie działań e-commerce zapewniających realizację wyznaczonych celów sprzedażowych i rozwój biznesu
  • Monitorowanie skuteczności realizowanych inicjatyw w kanale e-commerce
  • Pełnienie roli eksperta dla partnerów biznesowych i zewnętrznych w obszarze e-commerce
  • Rozwijanie dodatkowych istotnych inicjatyw w celu napędzania biznesu e-commerce
  • Opracowanie i wdrożenie strategii sprzedaży dla kanału e-commerce

JESTEŚ IDEALNĄ OSOBĄ JEŚLI:

  • Masz 3+ lat doświadczenia w e-commerce
  • Masz doświadczenie w budowaniu strategii i realizacji planów w kanale e-commerce
  • Znasz język angielski na zaawansowanym poziomie
  • Potrafisz nawiązywać kontakty z kluczowymi interesariuszami w organizacji macierzowej i budować silne relacje oparte na współpracy
  • Kreatywnie podchodzisz do poszukiwania rozwiązań i potrafisz łatwo poruszać się w niejednoznacznych sytuacjach
  • Posiadasz umiejętności analityczne, myślisz strategicznie i szybko uczysz się w ciągle zmieniającym się biznesie

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

  • doświadczenie w branży zabawek/elektroniki
  • prowadzenie działalności e-commerce

CHCEMY CI ZAOFEROWAĆ:

  • Umowę o pracę
  • System premiowy: 25% rocznego dochodu
  • Tryb pracy: hybrydowy lub zdalny
  • Samochód służbowy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Kartę multisportu

WYNAGRODZENIE:

  • 16 000 – 18 000 zł brutto UoP

SIĘGAJ PO AMBITNE WYZWANIA I APLIKUJ DO NAS!