popup cross

E-commerce Category Lead
Warszawa
wynagrodzenie 8,900 - 11,000 zł / Brutto
Kategoria E-commerce Category Lead
Utworzony 25-10-2021
Informacje o pracy
Dodano:  25-10-2021
Wygasa:  31-12-2021

Aktualnie dla naszego klienta – światowego lidera w branży fashion – poszukujemy osoby na stanowisko: E-com Category Lead

KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ:

  • Prowadzenie sprzedaży i codziennych operacji oraz realizacja koncepcji na rynku/rynkach e-commerce,
  • Analiza sprzedaży i zachowań klientów,
  • Podejmowanie krótko- i długoterminowych działań w celu zwiększenia sprzedaży,
  • Identyfikowanie szans, zagrożeń oraz ustalanie priorytetów dla swojej koncepcji w oparciu o największy wpływ na sprzedaż/klienta,
  • Optymalizacja sprzedaży na poziomie produktu w celu oceny i realizacji ekspozycji zewnętrznej, wewnętrznej i obniżek cen,
  • Zapewnianie ekspozycji produktu w komunikacji zewnętrznej i na miejscu w celu optymalizacji wydajności zapasów i doświadczeń klienta,
  • Realizacja regionalnej strategii obniżania cen dla konceptu w celu optymalizacji zyskownej sprzedaży krótko- i długoterminowej oraz wzrostu liczby klientów,
  • Śledzenie oferty dla klienta końcowego,
  • Wyznaczanie celów sprzedażowych i strategii realizacji dla swojego konceptu w porozumieniu z zespołem regionalnym,
  • Dodawanie lokalnej warstwy do planu handlowego dla konkretnego konceptu w oparciu o regionalny plan handlowy i spostrzeżenia klientów,
  • Zarządzanie asortymentem według konkretnego konceptu,
  • Zarządzanie dostępnością magazynową i oglądalnością/ dostępnością dla klientów dla konceptów we wszystkich kanałach cyfrowych,
  • Realizacja sprzedaży, pick sale i ustalanie cen z wykorzystaniem strategii i wytycznych określonych przez regionalny merchandising.

WYMAGANIA:

  • 2+ lat doświadczenia w e-commerce,
  • Doświadczenie w sprzedaży detalicznej w systemie omni,
  • Ukierunkowanie na sprzedaż i silna świadomość handlowa,
  • Silna umiejętność osiągania wyników i ciągłego doskonalenia metod pracy,
  • Doskonałe osiągnięcia w zakresie „HOW” – prawdziwy ambasador wartości firmy,
  • Umiejętności analityczne,
  • Płynna znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie, jak i w piśmie,
  • Silne zainteresowanie danymi,
  • Bardzo dobre umiejętności w zakresie MS Office, zwłaszcza w Excelu i PowerPoint,
  • Elastyczność i umiejętność dostosowania się do zmian,
  • Wiedza i kompetencje w zakresie systemów IT,
  • Rozumienie i doświadczenie w zakresie asortymentu,
  • Doświadczenie w zakresie przywództwa,

OFERUJEMY:

  • UoP,
  • Hybrydowy tryb pracy,
  • Pracę w nowo utworzonym zespole,
  • Kartę Multisportu.