popup cross

E-commerce Business Analyst
Warszawa
wynagrodzenie 11,000 - 14,000 zł / Brutto
Kategoria E-commerce Business Analyst
Utworzony 22-12-2021
Informacje o pracy
Dodano:  22-12-2021
Wygasa:  28-02-2022

Dla naszego Klienta – światowego lidera w branży fashion – poszukujemy osoby na stanowisko E-commerce Business Analyst.

Obowiązki:

  • Kierowanie sprzedażą oraz codziennymi operacjami i realizacjami na rynkach e-commerce
  • Analiza sprzedaży i zachowań klientów
  • Identyfikowanie szans i zagrożeń dla rynków sprzedaży w oparciu o największy wpływ na sprzedaż/klienta
  • Napędzanie całkowitej konwersji w oparciu o potrzeby i zachowania klientów
  • Prowadzenie sprzedaży z wykorzystaniem produktów i możliwości logistycznych
  • Śledzenie oferty dla klienta końcowego na rynkach sprzedaży
  • Ocena dziennej i godzinowej sprzedaży w stosunku do planów
  • Ocena i optymalizacja działań handlowych z punktu widzenia sprzedaży i zysku
  • Stworzenie nowego sposobu pracy w ramach analityki w zespole sprzedaży i operacji
  • Zapewnienie wsparcia analitycznego dla całego zespołu w celu dalszego rozwoju jego możliwości
  • Tworzenie szablonów i narzędzi do optymalizacji codziennych działań w zespole

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu e-commerce
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programów Excel i PowerPoint
  • Płynna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemów IT
  • Silny profil analityczny
  • Zainteresowanie danymi

Oferujemy:

  • UoP bez okresu próbnego
  • Ubezpieczenia na życie i prywatną opiekę medyczną
  • Pracę w nowo utworzonym zespole
  • Szerokie możliwości rozwoju, również globalnie
  • 25% zniżki na zakupy w sklepie dla pracownika oraz partnera