popup cross

E-commerce Business Analyst
Warszawa
wynagrodzenie 8,900 zł / Brutto
Kategoria Business Analyst
Utworzony 21-10-2021
Informacje o pracy
Dodano:  21-10-2021
Wygasa:  31-12-2021

Nasz klient – światowy lider w branży fashion – poszukuje pracownika na stanowisko E-commerce Business Analyst.

Obowiązki:

  • Kierowanie sprzedażą oraz codziennymi operacjami i realizacjami na rynkach e-commerce.
  • Analiza sprzedaży i zachowań klientów.
  • Identyfikowanie szans i zagrożeń dla rynków sprzedaży w oparciu o największy wpływ na sprzedaż/klienta
    i przekazywanie ich zespołowi.
  •  Napędzanie całkowitej konwersji w oparciu o potrzeby i zachowania klientów.
  • Prowadzenie sprzedaży z wykorzystaniem produktów i możliwości logistycznych jako kluczowych obszarów
    zainteresowania.
  • Śledzenie oferty dla klienta końcowego na rynkach sprzedaży, wykorzystywanie wniosków z kolejnych
    działań.
  • Ustalenie planu sprzedaży wraz z E-com Sales Market Managerem.
  • Ocena dziennej i godzinowej sprzedaży w stosunku do planów i przekazywanie spostrzeżeń odpowiednim
    interesariuszom (zespół handlowy, logistyka, Customer Activation i Regional Merch).
  • Ocena i optymalizacja działań handlowych z punktu widzenia sprzedaży i zysku.
  • Stworzenie nowego sposobu pracy w ramach analityki w zespole sprzedaży i operacji.
  • Zapewnienie wsparcia analitycznego dla całego zespołu w celu dalszego rozwoju jego możliwości.
  • Tworzenie szablonów i narzędzi do optymalizacji codziennych działań w zespole.

Wymagania:

  • Udokumentowana wiedza z zakresu e-commerce.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programów Excel i PowerPoint.
  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Znajomość systemów IT.
  • Silny profil analityczny.
  • Zainteresowanie danymi.

Oferujemy:

  • UoP
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pracę w nowo utworzonym zespole
  • Kartę Multisportu