popup cross

Dyrektor Zarządzający E-commerce (rynki zagraniczne)
Zdalnie
wynagrodzenie 20,000 - 30,000 zł / Brutto
Kategoria E-commerce
Utworzony 24-08-2022
E-mail: polecam@digitalx.pl
Informacje o pracy
Dodano:  24-08-2022
Wygasa:  31-10-2022
Opis

OPIS FIRMY:

Nasz Klient to firma omnichannelowa należąca do dużej grupy kapitałowej. Obecnie rozszerza swoją działalność na rynki zagraniczne oferując ogromne możliwości rozwoju i szanse na zrealizowanie wielu ciekawych pomysłów i strategii.

Specjalizuje się w sprzedaży płytek ceramicznych oraz paneli podłogowych. W swoim asortymencie posiada również inne produkty związane z branżą remontową.

KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ:

  • uruchomienie, prowadzenie i rozwój sklepów internetowych na rynkach zagranicznych
  • tworzenie i egzekucja strategii cross-border firmy
  • dostosowywanie działań do lokalnych warunków biznesowych
  • budowanie popularności oraz widoczności marki na rynkach zagranicznych
  • prowadzenie komunikacji marketingowej i generowanie sprzedaży
  • współpraca z zespołem marketingowym oraz agencjami
  • śledzenie działań konkurencji oraz trendów w branży e-commerce, jak również poszukiwanie nowych możliwości biznesowych

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:

  • ma doświadczenie w e-commerce oraz digital marketingu
  • posiada doświadczenie na stanowiskach managerskich
  • ma doświadczenie z narzędziami digital marketingowymi
  • wyróżnia się proaktywnością
  • jest odpowiedzialna i bardzo samodzielna
  • zna język angielski w stopniu komunikatywnym

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

  • doświadczenie w prowadzeniu działań na rynkach zagranicznych

MAMY DLA CIEBIE:

  • możliwość zatrudnienia na kontrakt B2B lub Umowę o Pracę
  • samochód służbowy
  • dowolny tryb pracy (zdalna, hybrydowa, stacjonarna – biuro Kielce/Warszawa)

WYNAGRODZENIE:

  • 20 000 – 30 000 zł brutto UoP
  • 20 000 – 30 000 zł netto B2B

SIĘGAJ PO AMBITNE WYZWANIA I APLIKUJ DO NAS!