popup cross

Dyrektor Sprzedaży/Senior Key Account Manager
Warszawa
wynagrodzenie 15,000 zł / Brutto
Kategoria Account Manager
Utworzony 23-12-2021
E-mail: polecam@digitalx.pl
Informacje o pracy
Dodano:  23-12-2021
Wygasa:  28-02-2022

Aktualnie dla naszego Klienta – czołowej firmy finansowej, współtworzącej rynek nowoczesnych płatności bezgotówkowych poszukujemy osoby na stanowisko: Dyrektor Sprzedaży/Senior Key Account Manager

KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ:

  • prowadzenie opieki nad dużymi klientami oraz pozyskiwanie do współpracy nowych, polskich oraz międzynarodowych klientów
  •  odpowiedzialność za realizację wyznaczonego planu przychodu firmy: miesięcznego/kwartalnego/rocznego
  • przygotowanie dokumentacji handlowej zgodnej z indywidualnymi aspektami współpracy z danym klientem
  • przygotowywanie ofert dla potencjalnych klientów firmy
  • monitorowanie wyników klientów na podstawie dostępnych raportów
  • nadzór nad poprawnością wyceny przychodów z  potencjalnym klientem we współpracy z DPiC
  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie bieżącej i potencjalnej współpracy z klientami
  • raportowanie i planowanie pracy poprzez SalesForce
  • prowadzenie skutecznych negocjacji z klientami

WYMAGANIA:

  • 3+ lata doświadczenie w pozyskiwaniu i pracy z dużymi firmami
  • znajomość zagadnień związanych z płatnościami online
  • upór i konsekwencja w dążeniu do realizacji celów
  • nastawianie na nieustanne samodoskonalenie i zdobywanie wiedzy
  • podejście zorientowane na klienta oraz umiejętność budowania relacji z partnerami
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – pozwalającym na swobodne prowadzenie rozmów handlowych
  • znajomość pakietu office w tym excel, power point, word

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • narzędzia do pracy (samochód, telefon, laptop)
  • dofinansowanie do lektoratów z jęz. angielskiego
  • prywatną opiekę medyczną Medicover
  • ubezpieczenie grupowe na życie
  • kartę Multisport

WYNAGRODZENIE:

15 000 zł brutto