popup cross

Digital Operations Manager
Zdalnie
wynagrodzenie 15,000 - 18,000 zł / Brutto
Kategoria Digital Operations Manager
Utworzony 14-09-2021
E-mail: polecam@digitalx.pl
Informacje o pracy
Dodano:  14-09-2021
Wygasa:  30-10-2021

Dla naszego klienta poszukujemy Digital Operations Managera w firmie specjalizującej się w produkcji pełnego zakresu narzędzi digital wspomagających komunikację marketingową.

Kluczowe zadania i odpowiedzialność:

  • Planowanie, kierowanie i koordynowania działań HE – odpowiedzialność za DELIVERY, czyli dostarczenie najwyższej jakości produktu na czas i w ramach zatwierdzonego budżetu
  • Optymalizowanie zarządzania i alokacji zasobów agencji
  • Weryfikowanie procesów biznesowych i stymulowanie innowacji w celu uzyskania najlepszych wyników opartych na wzroście
  • Współtworzenie i implementacja strategii rozwoju agencji poprzez dywersyfikację portfolio produktów i pozyskiwanie nowych źródeł przychodu (ścisła współpraca z komórką Growth agencji Gutenberg)
  • Udział w działaniach business development uwzględniających przygotowanie prezentacji ofert, timingów, kosztorysów; udział w przetargach
  • Śledzenie najnowszych trendów w digitalu, inspirowanie zespołu i klientów
  • Prowadzenie wybranych projektów agencji (od kampanii po nowatorskie rozwiązania technologiczne);
  • Odpowiedzialność za budżet

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w agencji interaktywnej przy obsłudze projektów digitalowych;
  • Talent managerski oraz chęć zarządzania i rozwijania zespołu
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz najwyższe standardy customer service
  • Orientacja na wzrost biznesu
  • Biegłość w aspektach finansowych
  • Wiedza i pasja w obszarze digitalu (z uwzględnieniem e-commerce), technologii i najnowszych trendów branżowych
  • Umiejętność zarządzania dużym zespołem projektowym w zmieniających się warunkach
  • Znajomość systemów zarządzania projektami tj. Jira, Asana, Trello, AC
  • Świetna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Bliską współpracę z zarządem i współtworzenie strategii rozwoju firmy
  • Możliwość rozwoju kompetencji managerskich
  • Możliwość pracy przy interesujących projektach dla największych klientów
  • Możliwość korzystania z zasobów networkingowych dużej międzynarodowej struktury
  • Stabilne warunki zatrudnienia i prywatną opiekę medyczną

Czekamy na wasze zgłoszenia