popup cross

CRM & Retention Manager
Zdalnie
wynagrodzenie 12,000 - 15,000 zł / Netto
Kategoria CRM Retention Manager
Utworzony 20-09-2021
Informacje o pracy
Dodano:  20-09-2021
Wygasa:  31-10-2021

Dla naszego klienta – firmy inwestycyjnej, wspierającej swoich klientów także marketingowo – poszukujemy
osoby na stanowisko CRM & Retention Manager:

Kluczowe zadania i odpowiedzialność:

Praca z konkretnym, niemieckim klientem z branży beauty
Planowanie, koordynowanie i śledzenie kampanii w kanałach CRM.
Opracowanie i realizacja kalendarza e-mail marketingu (pisanie kreatywnych briefów, budowanie kampanii
i stosowanie globalnego targetowania odbiorców na naszej platformie CRM)
Testowanie nowych platform i technologii wokół CRM, Marketing Automation i CDP.
Opracowywanie spersonalizowanych, skalowalnych i zautomatyzowanych kampanii marketingowych oraz
formułowanie długoterminowych planów marketingowych
Ciągłe raportowanie wydajności w celu zapewnienia wglądu w optymalizację.
Sugerowanie i wdrażanie regularnych testów A/B w celu zwiększenia konwersji i ogólnej efektywności
programu.
Prowadzenie badań konkurencji, śledzenie najnowszych trendów technologicznych
Analizowanie i optymalizowanie ścieżek klientów.
Tworzenie i ocena person zakupowych.

Wymagania:

3+ lat doświadczenia w data driven marketing – w szczególności CRM/ email marketing & automation.
Płynne komunikowanie się w języku angielskim.
Umiejętność praktycznego wykorzystania danych i badań do podejmowania decyzji
Silne umiejętności zarządzania relacjami i współpracy.
Praca z coraz większą niezależnością i autonomią.
Silne umiejętności prezentacji i komunikacji.
Doświadczenie z Hubspot oraz Shopify jest dodatkowym atutem

Oferujemy:

B2B lub UoP
● Pełen etat
● Praca zdalna
● Potrzebne narzędzia do pracy

Wynagrodzenie:
12 000 – 15 000 zł netto na B2B
10 000 12 000 zł brutto na UoP