popup cross

Brand Manager
Poznań
wynagrodzenie Do negocjacji
Kategoria Brand Manager
Utworzony 28-10-2022

OPIS FIRMY:

Reflect Group to 16 marek, których szeroka oferta skierowana jest zarówno do klientów biznesowych, jak i klientów indywidualnych. Istniejemy na rynku od 2005 roku. Z lokalnego, poznańskiego przedsiębiorstwa przerodziliśmy się w firmę o ogólnopolskim zasięgu. Nieustannie się rozwijamy i rozszerzamy naszą ofertę. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom naszych klientów oraz świadczyć im kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ:

  • Tworzenie oraz realizacja strategii wprowadzenia na rynek nowej aplikacji mobilnej,
  • Wyznaczanie kierunku rozwoju produktu,
  • Współpraca z firmą programistyczną oraz pozostałymi działami produktowymi,
  • Promocja i wsparcie sprzedaży poprzez realizację strategii marketingowej i sprzedażowej,
  • Koordynowanie bieżących działań w projekcie.
  • Przeprowadzanie analizy rynku

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:

  • Doskonale zna projektowanie i specyfikowanie aplikacji mobilnych,
  • Zna branżę e-commerce,
  • Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku,
  • Zna marketing internetowy na poziomie co najmniej średnim,
  • Jest przedsiębiorcza,
  • Posiada umiejętność koordynowania kilku działań jednocześnie,
  • Jest gotowa do współpracy B2B

CHCEMY CI ZAOFEROWAĆ:

  • Pracę w firmie zorientowanej na pracownika i jego potrzeby, przy jednoczesnym zaspakajaniu potrzeb firmy,
  • Pracę w zespole z doświadczonymi specjalistami,
  • Pracę pełną wyzwań z możliwością rozwoju w strukturach firmy,
  • Szkolenia specjalistyczne oraz możliwość uczestnictwa w konferencjach i targach branżowych,
  • Wynagrodzenie zawsze na czas,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w trybie 8-godzinnym (elastyczne godziny)
  • Dostęp do karty Multisport dla pracownika i rodziny,
  • Rabaty pracownicze na nasze produkty i usługi,
  • Szkolenia oraz możliwość uczestnictwa w konferencjach i targach branżowych,
  • Dostęp do biblioteczki firmowej, w której znajdziesz filmy i książki, a także pisma branżowe,
  • Wyjścia integracyjne,
  • Przyjazną atmosferę, o którą dbamy rozlosowując bilety do kina, świętując urodziny pracowników, obchodząc nietypowe święta np. Dzień Kawy, Dzień Pizzy oraz włączając się w akcje tj. Szlachetna Paczka.