popup cross

Account Manager [Farming] / Customer Success Manager
Warszawa
wynagrodzenie 9,000 - 11,000 zł / Brutto
Kategoria Account Manager
Utworzony 24-09-2021
E-mail: polecam@digitalx.pl
Informacje o pracy
Dodano:  24-09-2021
Wygasa:  31-10-2021

Nasz klient – jedna z największych firm, działających na rynku technologii marketingowych – poszukuje pracownika na stanowisko Mid Account Manager.

Obowiązki:

  • Organizacja i prowadzenie interakcji z dedykowanymi klientami (przegląd współpracy, rozwiązywanie problemów, szkolenia)
  • Koordynowanie projektów pomiędzy różnymi zespołami
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z interesariuszami na wszystkich poziomach
  • Koordynowanie projektami pod kątem audytów produktowych w e-Commerce
  • Zarządzanie portfelem istniejących międzynarodowych klientów, głównie firm z listy Fortune 500 oraz zwiększanie ROI Klientów w e-commerce
  • Zarządzanie kompleksowymi, złożonymi i wartościowymi projektami w obszarach eCommerce i marketingu cyfrowego na wielu rynkach
  • Aktywne przyczynianie się do utrzymania wysokiego poziomu satysfakcji klientów
  • Doradztwo w zakresie działań e-commerce
  • Identyfikowanie i tworzenie możliwości sprzedaży krzyżowej i dodatkowej
  • Przyczynianie się do rozwoju nowych funkcjonalności, dostosowanych do potrzeb klientów
  • Dzielenie się najlepszymi praktykami i przekazywanie informacji zwrotnych
  • Prowadzenie regularnych warsztatów/rozmów z klientami
  • Koncentracja na projektach międzynarodowych (angielski jako język roboczy)

Wymagania:

  • Min 2 lata doświadczenia zdobytego w firmie z branży dóbr konsumpcyjnych, handlu detalicznego lub agencji marketingowej/cyfrowej/badawczej/e-commerce
  • Doświadczenie w pracy z dużymi międzynarodowymi kontami
  • Wiedza merytoryczna w e-commerce
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne w połączeniu z analitycznym i zorientowanym na proces nastawieniem
  • Wykazane umiejętności organizacyjne i operacyjne
  • Dbałość o szczegóły
  • Chęć do nauki i rozwijania nowych umiejętności
  • Biegłe posługiwanie się pakietami Microsoft Office, zwłaszcza Excelem i PowerPointem,
  •  Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Współpracę z najlepszymi markami i decydentami e-commerce
  • Rozwój kariery
  • Wysokie wynagrodzenie z dodatkami (dofinansowanie do karty Multisport i Lux Med)
  • Umowę o pracę
  • Środowisko biurowe z nowoczesnymi przestrzeniami do pracy i rekreacji z łatwym dostępem do transportu
  • Możliwość pracy w domu na ustalonych zasadach