Employer branding & marketing rekrutacyjny

Employer Branding to zespół działań zorientowanych na budowanie silnej i godnej zaufania marki zarówno w postrzeganiu wewnętrznym, jak i zewnętrznym. Wizerunek marki na rynku pracy, jej rozpoznawalność wśród kandydatów, przyszłych partnerów biznesowych czy poziom zadowolenia pracowników jest niezwykle istotny dla firmy, która chce przyciągać najlepszych kandydatów do pracy.
Co możemy dla Ciebie zrobić?
Prowadzenie strony firmowej na LinkedIn oraz profili w innych Social Mediach

Nie da się ukryć, że kanały social media są bardzo istotnym kanałem komunikacji. Minął czas kiedy można to robić przy okazji. W Polsce, jak wynika z raportu Hootsuite 2022 aktywnie z social mediów korzysta 27,2 MLN użytkowników. To stanowi 72% populacji Polski. Średni dzienny czas użytkowania social mediów to 1 godzina 49 minut. To doskonałe miejsce do budowania relacji z Użytkownikami, Twoimi potencjalnymi Kandydatami, Klientami.

W ramach tej usługi zajmiemy się wybranymi przez Ciebie social mediami firmowymi. Przede wszystkim Twoją stroną firmową Linkedin, czyli miejscu idealnym do rozwijania kontaktów biznesowo-zawodowych. Poprowadzimy również Twój Facebook, Instagram czy Twitter.

Wiemy jak to robić, strona firmowa Linkedin Digitalx przekroczy w pierwszej części roku 2023 10.000 zaangażowanych obserwatorów. Nasze treści wygenerowały zasięg blisko 1.000.000 wyświetleń w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Nasza strona na Linkedin jest realną wartością biznesową, która generuje spływ jakościowych CV jak również jakościowych leadów.

 • Wspólnie ustalimy cele krótkoterminowe i długoterminowe
 • Zdefiniujemy grupy docelowe
 • Wspólnie ustalimy zestaw KPI, który pozwoli nam obserwować, czy idziemy we właściwym kierunku i jak to się ma do postawionych sobie celów. Przykładowe KPI to przyrost bazy obserwujacych, wygenerowane zasięgi przez posty czy zaangażowanie. Z własnego doświadczenia widzimy jak zwiększające się zasięgi generowane przez naszą stronę firmową Linkedin korelują do większej ilości i jakości spływających CV
 • Będziemy okresowo spotykać się z Tobą, omawiać realizacje planu i proponować dalsze działania
Analiza wizerunku Twojej firmy, analiza konkurencji w Internecie

Każdemu przedsiębiorcy zależy na odpowiednim wizerunku firmy w Internecie. Chcesz dowiedzieć się jak Ci idzie? Przeanalizujemy, jak otoczenie postrzega Twoją markę.

 • Sprawdzimy liczbę wzmianek i ich źródło
 • Wydźwięk każdej z wypowiedzi
 • Zasięg w social media i poza nimi
 • Wskaźnik i rodzaj interakcji
Marketing rekrutacyjny

Odpowiednio przygotowane treści rekrutacyjne to jeden z elementów sukcesu projektu. Wszystko zaczyna się od ogłoszenia budzącego ciekawość wśród potencjalnych kandydatów. Ale to nie wszystko – przemyślana promocja również może zdziałać cuda. Potrzebujesz wsparcia, jeśli chodzi o tworzenie treści i ich promocję? Wybierz ten wariant usługi i zostaw resztę w naszych rękach.

Skuteczna rekrutacja e-commerce & digital marketing
Pomagamy firmom rosnąć!

Napędzamy rozwój firm, zapewniając wsparcie strategiczne i operacyjne. Jesteśmy gotowi włączyć się do pracy na każdym etapie, znajdując odpowiednich ludzi, którzy będą dopasowani do Twoich oczekiwań pod względem umiejętności ‘twardych’ i ‘miękkich’.

 • 100+ projektów rekrutacyjnych zakończonych sukcesem
 • 4.000+ cv Kandydatów w ponad 20-stu sprofilowanych bazach
 • Zespół Rekruterów wyspecjalizowanych w obszarze e-commerce & digital
 • Ponad 250.000 odsłon rocznie naszego serwisu digitalx.pl
 • Posiadamy społeczność 8.000 specjalistów e-commerce & digital na LinkedIn
 • Współpraca z branżowymi specjalistami przy selekcjonowaniu Kandydatów
NASZE USŁUGI, KTÓRE STAWIĄ CZOŁA TWOIM WYZWANIOM
Rekrutacja

Zestaw 3-5 gwarantowanych Kandydatów

Dostarczymy Tobie zestaw 3-5 sprofilowanych CV (Tabela) spełniających wymogi formalne Klienta i wyrażającymi chęć podjęcia pracy.

Rekrutacja

Recruitment Process Outsourcing (RPO)

Wyspecjalizowany w obszarze E-commerce & Digital Rekruter, korzystający z zasobów i baz Digitalx będzie częścią Twojej firmy.

Rekrutacja

Proces rekrutacyjny w wersji PRO

Ta usługa dedykowana jest dla wyżej wyspecjalizowanych Kandydatów, którzy nie szukają aktywnie pracy, nie przeglądają ogłoszeń.

Rekrutacja

Wynajem managera na godziny (Fractional Manager)

Gdy masz do realizacji konkretne zadanie, projekt, a nie chcesz zatrudniać osoby na stałe. Wynajmij managera na 2-3 miesiące.

Pozostałe usługi

Testy merytoryczne kandydatów

Jeśli rekrutujesz samodzielnie, a wsparcia potrzebujesz na etapie weryfikacji specjalistycznych umiejętności kandydata.

Pozostałe usługi

Employer branding & marketing rekrutacyjny

Analiza wizerunku Twojej firmy w Internecie. Prowadzenie kanałów Social Media – np. profilu Twojej firmy na portalu Linkedin.

Pozostałe usługi

Struktury organizacyjne zespołów

Przygotujemy dla Ciebie projekt struktury organizacyjnej. Opisy wszystkich stanowisk. Przypisanie do stanowisk rekomendowanych KPI.

Pozostałe usługi

Digital Marketing & Web analityka

Realizacja działań dla Twojej firmy w obszarze min. Performance Marketingu, Content marketingu, Social mediów, Analityki internetowej.

Angażujemy się w długotrwałe relacje z naszymi klientami. Poznaj niektórych z nich.
Zaufali nam

Szybka i profesjonalna komunikacja. Proaktywność w proponowaniu dodatkowych spotkań, gdy to było potrzebne. Proponowani kandydaci w 95% byli super dopasowani ze strony e-com skillów i języka angielskiego – na każdym stanowisku.

Olga Las-Opolska

Regional Talent Manager for Eastern Europe | H&M

Szybka i profesjonalna obsługa. Digitalx wykazał się zrozumieniem potrzeb i szeroką znajomością zagadnień e-commerce. Projekt zakończył się sukcesem.

Piotr Czyżewski

Sales & Marketing Leader CEE Consumer | Brands Technotronic Industries

Digitalx z sukcesem przeprowadził dla mnie rekrutacje z zakresu performance marketingu i afiliacji. Projekty zakończyły się sukcesem. Kandydaci są już na pokładzie naszej firmy. Rekruterki wykazały się proaktywnością, szybko reagowały na wszelkie zapytania.

Tomasz Mazur

Chief Marketing Officer | ETOTO