Digital Marketing & Web analityka

Potrzebujesz wsparcia w digital marketingu bądź analityce internetowej? Realizujemy działania reklamowe dla firm w obszarach min.: performance marketing, content marketing, social media, influencer marketing oraz analityka internetowa.
Digital Marketing & Web Analityka
Performance marketing

W naszej ofercie zapewniamy kompleksowe działania performance marketingowe – reklamę efektywnościową w Google, Bing, Amazon oraz w Social Mediach. Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie w działaniach performance marketingowych zdobywane w takich firmach jak Empik, RTV EURO AGD i wiele innych.

SEO & Content marketing

Chcesz tworzyć angażujące treści, które przyciągną klientów? Wybierz usługę, w której stworzymy dla Ciebie wszystko, czego potrzebujesz w tym obszarze. Zorganizujemy spotkanie, na którym omówimy szczegóły tworzonych treści, przeanalizujemy Twoją ofertę i dopasujemy odpowiednie rozwiązanie. Następnie, na podstawie wcześniej zaplanowanego harmonogramu, zaprezentujemy stworzone przez nas treści na wybrane kanały komunikacji z Twoimi klientami.

Social media oraz Influencer marketing

Chcesz rozwinąć działania swojej firmy w social mediach lub podjąć współpracę ze znanym influencerem? Wybierz naszą usługę, a resztę zrobimy za Ciebie. Oferujemy analizę Twoich działań w mediach społecznościowych oraz aktywności głównych konkurentów. Kompleksowo zajmiemy się profilami Twojej firmy w mediach społecznościowych – również na Linkedin

Analityka internetowa

Potrzebujesz wsparcia w analityce internetowej? Nasz zespół specjalistów wesprze Cię w tym obszarze i przeanalizuje wybrane przez Ciebie jej aspekty. Instalacja i pełna konfiguracja GA4 – nie ma problemu.

Skuteczna rekrutacja e-commerce & digital marketing
Pomagamy firmom rosnąć!

Napędzamy rozwój firm, zapewniając wsparcie strategiczne i operacyjne. Jesteśmy gotowi włączyć się do pracy na każdym etapie, znajdując odpowiednich ludzi, którzy będą dopasowani do Twoich oczekiwań pod względem umiejętności ‘twardych’ i ‘miękkich’.

  • 100+ projektów rekrutacyjnych zakończonych sukcesem
  • 4.000+ cv Kandydatów w ponad 20-stu sprofilowanych bazach
  • Zespół Rekruterów wyspecjalizowanych w obszarze e-commerce & digital
  • Ponad 250.000 odsłon rocznie naszego serwisu digitalx.pl
  • Posiadamy społeczność 8.000 specjalistów e-commerce & digital na LinkedIn
  • Współpraca z branżowymi specjalistami przy selekcjonowaniu Kandydatów
NASZE USŁUGI, KTÓRE STAWIĄ CZOŁA TWOIM WYZWANIOM
Rekrutacja

Zestaw 3-5 gwarantowanych Kandydatów

Dostarczymy Tobie zestaw 3-5 sprofilowanych CV (Tabela) spełniających wymogi formalne Klienta i wyrażającymi chęć podjęcia pracy.

Rekrutacja

Recruitment Process Outsourcing (RPO)

Wyspecjalizowany w obszarze E-commerce & Digital Rekruter, korzystający z zasobów i baz Digitalx będzie częścią Twojej firmy.

Rekrutacja

Proces rekrutacyjny w wersji PRO

Ta usługa dedykowana jest dla wyżej wyspecjalizowanych Kandydatów, którzy nie szukają aktywnie pracy, nie przeglądają ogłoszeń.

Rekrutacja

Wynajem managera na godziny (Fractional Manager)

Gdy masz do realizacji konkretne zadanie, projekt, a nie chcesz zatrudniać osoby na stałe. Wynajmij managera na 2-3 miesiące.

Pozostałe usługi

Testy merytoryczne kandydatów

Jeśli rekrutujesz samodzielnie, a wsparcia potrzebujesz na etapie weryfikacji specjalistycznych umiejętności kandydata.

Pozostałe usługi

Employer branding & marketing rekrutacyjny

Analiza wizerunku Twojej firmy w Internecie. Prowadzenie kanałów Social Media – np. profilu Twojej firmy na portalu Linkedin.

Pozostałe usługi

Struktury organizacyjne zespołów

Przygotujemy dla Ciebie projekt struktury organizacyjnej. Opisy wszystkich stanowisk. Przypisanie do stanowisk rekomendowanych KPI.

Pozostałe usługi

Digital Marketing & Web analityka

Realizacja działań dla Twojej firmy w obszarze min. Performance Marketingu, Content marketingu, Social mediów, Analityki internetowej.

Angażujemy się w długotrwałe relacje z naszymi klientami. Poznaj niektórych z nich.
Zaufali nam

Szybka i profesjonalna komunikacja. Proaktywność w proponowaniu dodatkowych spotkań, gdy to było potrzebne. Proponowani kandydaci w 95% byli super dopasowani ze strony e-com skillów i języka angielskiego – na każdym stanowisku.

Olga Las-Opolska

Regional Talent Manager for Eastern Europe | H&M

Szybka i profesjonalna obsługa. Digitalx wykazał się zrozumieniem potrzeb i szeroką znajomością zagadnień e-commerce. Projekt zakończył się sukcesem.

Piotr Czyżewski

Sales & Marketing Leader CEE Consumer | Brands Technotronic Industries

Digitalx z sukcesem przeprowadził dla mnie rekrutacje z zakresu performance marketingu i afiliacji. Projekty zakończyły się sukcesem. Kandydaci są już na pokładzie naszej firmy. Rekruterki wykazały się proaktywnością, szybko reagowały na wszelkie zapytania.

Tomasz Mazur

Chief Marketing Officer | ETOTO